mar 09 2015 Heheheheheeheh
Komentarze: 0

Witam wszystkich bardzo serdecznie, z tej strony Izak, i dzisiaj okłamiemy żonę, że  klucze kosztują 20 centów. do widzenia.

mar 08 2015 Mecz

Wczoraj o godzinie 15:00 rozpoczął się mecz miedź legnica-dolcan ząbki.Akcja meczu rozkręciła się dopiero w 45 minucie kiedy przeciwnicy strzelili nam bramkę na wynik 1:0.Nasza drużyna po rozpoczęciu drugiej połowy bardzo starała się wyrównać wynik spotkania, lecz przeciwnicy niestety strzelili nam drugą bramkę na 2:0.Kiedy wszyscy stracili nadzieję na wygraną naszej drużyny stało się coś niespodziewanego, po akcji drużyny przeciwnej padła bramka i ostatecznie przegraliśmy 3:0.Po wielkich zmianach w naszej drużynie tak naprawdę zbyt wiele się nie zmieniło na lepsze.. raczej na gorsze.Do widzenia.